Ostrzeżenia Pogodowe

Piątek - 20.10.2017

Sołectwa

Sołtysi i Rady Sołeckie w Gminie Kobylanka

/kadencja 2014-2018/

 

Lp.

 

Nazwa Sołectwa

 

Imię i nazwisko sołtysa

 

Skład Rady Sołeckiej

 

1

Sołectwo Bielkowo

Ewa Stateczna

1. Agnieszka Chajowska

2. Jan Jarosz

3. Agnieszka Kopij

4. Magdalena Wites

5. Monika Żurek

2

Sołectwo Cisewo

Czesława Grabowska

1. Agata Pawlisz

2. Elżbieta Tecław

3. Henryk Stępień

3

Sołectwo Jęczydół

Alicja Ordon

1. Agnieszka Biały

2. Radosław Duda

3. Małgorzata Gryboś

4

Sołectwo Kobylanka

Danuta Bagińska

1. Mirosław Żwirełło

2. Jolanta Kisielewska

3. Izabella Andrzejewska

4. Leszek Gąsiorowski

5. Piotr Dolata

5

Sołectwo Kunowo

Andrzej  Adamczyk

1. Sylwia Karpińska

2. Anna Włodek

3. Jarosław Mielcarski

4. Andrzej Pierścionek

5. Mirosław Kołdun

6

Sołectwo Morzyczyn-Zieleniewo

Dorota Orzoł

1. Ewa Barełkowska

2. Ewa Czarny

3. Edward Mazur

4. Roman Rosiński

5. Zdzisław Strzelecki

7

Sołectwo Motaniec

Danuta Głodała

1. Grzegorz Kruczek

2. Mariusz Łukasiewicz

3. Adam Ostojak

4. Janusz Kruczek

5. Iwona Więch

8

Sołectwo Niedźwiedź

Zbigniew Drohomirecki

1. Jarosław Kozan

2. Anna Dygas

3. Mateusz Konwiński

9

Sołectwo Rekowo 

Henryk Andrzejczak

1. Seweryn Rek

2. Paweł Sikora

3. Jan Hoff

4. Tadeusz  Wiśniewski

5. Jacek Bloch

10

Sołectwo Reptowo

Zofia Dąbkowska

1. Zbigniew Sznycer

2. Andrzej Suchta

3. Barbara Wiśniewska

4. Dariusz Dąbkowski

5. Mariusz Książek








Zobacz na BIP:

W dniach od 17.01.2011r. do 03.02.2011 r. zostali wybrani następujący sołtysi oraz rady sołeckie:


 

SOŁECTWO BIELKOWO
Sołtys – STATECZNA Ewa Agnieszka
Rada Sołecka:
1.ŻUREK -GIZUŃ Monika
2.JAROSZ Jan
3.KŁOS Grzegorz
4.KRZYSZTANOWICZ Renata
5.WITES Magdalena

SOŁECTWO CISEWO
Sołtys - GRABOWSKA Czesława Maria
Rada Sołectwa:
1.DZIDUCH Grażyna
2.STĘPIEŃ Henryk
3.TECŁAW Elżbieta

SOŁECTWO JĘCZYDÓŁ
Sołtys – NELKE Aneta
Rada Sołecka:
1.KAZIMIERCZAK Jakub
2.MACIĄG Mieczysław
3.STANKIEWICZ Katarzyna
4.SYREK Krystyna

SOŁECTWO KOBYLANKA
Sołtys – KARPIŃSKI Stanisław Piotr
Rada Sołecka:
1.DOLATA Piotr
2.KOSIACKA Marzena
3.PROSZOWSKA Monika
4.WOJCIECHOWSKA Bożena
5.PIWOWARSKI Marek


SOŁECTWO KUNOWO
Sołtys – SIWIEC Ireneusz Jerzy
Rada Sołecka:
1.MALINOWSKI Piotr
2.SIWIEC Jarosław
3.KOŁDUN Mirosław
4.PIERŚCIONEK Andrzej
5.CZAJEWSKI Jacek

SOŁECTWO MORZYCZYN-ZIELENIEWO
Sołtys – GOŁEMBOWSKI Zygmunt
Rada Sołecka:
1.KOMISARCZYK Zenon
2.JANUSZEWSKA Wioletta
3.JABŁOŃSKI Paweł
4.MAJOREK Henryk
5.LASZKIEWICZ Sylwester

SOŁECTWO MOTANIEC
Sołtys – GŁODAŁA Danuta
Rada Sołecka

1. KRUCZEK Janusz
2. OSTOJAK Adam
3. BRZEZIŃSKA Justyna
4. WOLNA Agnieszka
5. WIĘCKOWSKI Leszek


SOŁECTWO NIEDŹWIEDŹ
Sołtys – DROHOMIRECKI Zbigniew
Rada Sołecka:
1.DYGAS Anna
2.JURECKI Roman
3.KOZAN Jarosław

SOŁECTWO REKOWO
Sołtys – ANDRZEJCZAK Henryk Jakub
Rada Sołecka:
1.ANDRZEJCZAK Damian
2.PŁATEK Radosław
3.REK Monika
4.SIKORA Paweł
5.WIŚNIEWSKI Tadeusz

SOŁECTWO REPTOWO
Sołtys – DĄBKOWSKA Zofia
Rada Sołecka:
1.SYGUŁA Marek
2.SZNYCER Zbigniew
3.KOŚCIELECKA-LISOWSKA Wanda
4.WOJTKIEWICZ Józef
5.TEREBECKA Joanna

 

Kalendarz wydarzeń

Październik 2017
M T W T F S S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31